D-Smart Paketler

D-Smart Limitsiz İnternet Kampanyası

D-Smart Limitsiz İnternet Kampanyasıyla sınırsız internet evinizde. Aynı zamanda D-Smart’ın İnterneti ve Eşsiz TV kanalları ile evde sınırsız internetin keyfini kesintisiz yaşayın.

D-Smart Limitsiz İnternet Kampanyası

D-Smart Sınırsız İnternet Paket İçeriği

D-Smart Sınırsız İnternet Tarife Fiyatları

İnternet Tarifeleri Paket Fiyatı
16 MBPS'e Kadar Hızlı Limitsiz İnternet
105,90 TL
24 MBPS'e Kadar Hızlı Limitsiz İnternet
118,90 TL
35 MBPS'e Kadar Hızlı Limitsiz İnternet
128,90 TL
50 MBPS'e Kadar Hızlı Limitsiz İnternet
148,90 TL
100 MBPS'e Kadar Hızlı Limitsiz İnternet
169,90 TL

Kampanya Detayları

Yalın İnternet, Sabit Telefon Hattı olmadan yalnız olarak sunulan internet hizmetidir.

Aynı Zamanda D-Smart Net internet paketleri ile ekstra olarak Sabit Hat ve Telefon ücreti bulunmadan Yalın internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Limitsiz İnternet, herhangi bir kota bulunmadan üstelik indirme(Download), yükleme(Upload) sınırı bulunmayan limitsiz  internet hizmetidir.

D-Smart İnternet Paketlerinde, Kampanya kapsamında 24 ay taahhüt bulunmaktadır.

Aynı zamanda taahhütsüz internet paketlerimizden yararlanmak isterseniz buraya tıklayarak kampanyamızı inceleyebilirsiniz.

D-Smart ile internet paketi sözleşmeniz ve taahhütünüz bitmeden önce abonelik fesih işlemi gerçekleştirdiğiniz zaman, kullandığınız aylar ile kullanmadığınız aylar finans departmanımız tarafından hesaplanmaktadır. Sonuç olarak D-Smart ile karşılıklı sözleşme anlaşma yapıldığından dolayı, bu nedenle abonelik bitiminde gerçekleştirilecek son işlemler neticesinde müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere bilgi verilerek taahhüt bozma bedeli önümüzdeki ay içerisinde tarafınıza yansıtılır.